به وب سایت شرکت سیمان یاسوج خوش آمدید ... شرکت سیمان یاسوج ضمن خوش آمدگویی آماده تحویل فوری سیمان با کیفیت ممتاز در تناژهای مختلف می باشد لطفاً جهت اطلاعات بیشتر با شماره های دفتر فروش تماس حاصل نمایید . 07433235383 - 09171417402... ...
منوی اصلی
Skip Navigation Links

استانداردها

تصویر روز

اتوماسیون اداری

کاربران گرامی شما می توانید جهت ورود به اتوماسیون اداری بطور مستقیم روی لینک زیر کلیک کنید

 آمار بازدید

شرکت سیمان یاسوج
کارخانه سيمان ياسوج با ظرفیت اسمی تولید سالانه 218400 تن انواع سیمان خاکستری در 27 اردیبهشت ماه سال 1383 در مجاورت جاده یاسوج گچساران و در منطقه دشت روم به بهره برداری رسیده است. این کاخانه به عنوان نخستین واحد تولید سیمان در استان کهگیلیویه و بویر احمد و همچنین بزرگترین واحد تولیدی صنعتی استان مفتخر است در راستای فعالیت های خود ضمن رعایت استانداردهای ملی، سیستم های مدیریتی و بین المللی را در تولید سیمان رعایت نموده و ضمن برطرف نمودن نیاز منطقه در حال حاضر اقدام به عرضه و صادرات سیمان به کشورهای همسایه نموده است.
آخرین اخبار شرکت
آگهی مرحله سوم مناقصه عملیات نسوزکاری شرکت سیمان یاسوج(سهامی خاص)

آگهی مزایده عمومی فروش ضایعات آهنی نوبت دوم

آگهی مزایده عمومی فروش ضایعات آهنی

افتتاح مرکز آموزش بین کارگاهی شرکت سیمان یاسوج

افتتاح مرکز آموزش بین کارگاهی شرکت سیمان یاسوج

 

طی آئیینی در روز چهارشنبه  نهم شهریور ماه سال 1401 با حضور جناب آقای دکتر سید نوراله هدایت  مدیر کل فنی و حرفه ای استان ، دکتر رحیمی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران یاسوج مهندس غلامی مدیر کارخانه سیمان یاسوج و جمعی از مدیران و کارکنان این شرکت ، مرکز آموزش بین کارگاهی سیمان یاسوج افتتاح و آغاز به کار نمود .

در این مراسم مدیر کل فنی و حرفه ای استان بیان داشتند که نگاه سازمان به آموزش بر اساس نیاز مخاطبان و بازار کار می باشد و سازمان فنی و حرفه ای این آمادگی را دارد که کلیه نیازهای اموزشی صنایع از جمله سیمان یاسوج را مرتفع نموده و ره برون رفت از این مسائل و مشکلات را در جامعه ، اهمیت به مقوله آموزش و ارتقاء مهارت ( در هر صنفی ) دانست و افزود که در این صورت نتیجه کار محصول با کیفیت یا خدمات با کیفیت در بازار کار خواهد بود . وی همچنیناز همکاری شرکت سیمان یاسوج ئر خصوص تاسیس این مرکزتقدیر و تشکر نمودند .

مهندس غلامی مدیر کارخانه نیز در این مراسم ضمن عرض خیرمقدم و خوش آمد گویی به مهمانان به این موضوع اشاره داشتند که خود ایشان نیز به نوعی محصول همین مراکز بین کارگاهی هستند و ابراز داشتند که شروع بکار این مرکز منشأ خیری باشد برای استان که از صنایع کمی برخوردار است .

در پایان این مراسم مجوز مرکز آموزش بین کارگاهی از سوی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان به مدیر کارخانه سیمان یاسوج اهداء گردید .

 

 

 

 

 


عرضه سیمان یاسوج در بورس


لینکهای مرتبط
 


آب و هوای یاسوج

درباره سیمان یاسوج
کارخانه سيمان ياسوج با ظرفیت اسمی تولید سالانه 218400 تن انواع سیمان خاکستری در 27 اردیبهشت ماه سال 1383 در مجاورت جاده یاسوج گچساران و در منطقه دشت روم به بهره برداری رسیده است. این کاخانه به عنوان نخستین واحد تولید سیمان در استان کهگیلیویه و بویر احمد و همچنین بزرگترین واحد تولیدی صنعتی استان مفتخر است در راستای فعالیت های خود ضمن رعایت استانداردهای ملی، سیستم های مدیریتی و بین المللی را در تولید سیمان رعایت نموده و ضمن برطرف نمودن نیاز منطقه در حل حاضر اقدام به عرضه و صادرات سیمان به کشورهای همسایه نموده است.

فرم نظر سنجی