به وب سایت شرکت سیمان یاسوج خوش آمدید ... شرکت سیمان یاسوج ضمن خوش آمدگویی آماده تحویل فوری سیمان با کیفیت ممتاز در تناژهای مختلف می باشد لطفاً جهت اطلاعات بیشتر با شماره های دفتر فروش تماس حاصل نمایید . 07433235383 - 09171417402... ...
منوی اصلی
Skip Navigation Links

استانداردها

تصویر روز

اتوماسیون اداری

کاربران گرامی شما می توانید جهت ورود به اتوماسیون اداری بطور مستقیم روی لینک زیر کلیک کنید

 آمار بازدید

اخبار و اطلاعیه ها
آگهی مرحله سوم مناقصه عملیات نسوزکاری شرکت سیمان یاسوج(سهامی خاص)

آگهی مزایده عمومی فروش ضایعات آهنی نوبت دوم

آگهی مزایده عمومی فروش ضایعات آهنی

افتتاح مرکز آموزش بین کارگاهی شرکت سیمان یاسوج

افتتاح مرکز آموزش بین کارگاهی شرکت سیمان یاسوج

 

طی آئیینی در روز چهارشنبه  نهم شهریور ماه سال 1401 با حضور جناب آقای دکتر سید نوراله هدایت  مدیر کل فنی و حرفه ای استان ، دکتر رحیمی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران یاسوج مهندس غلامی مدیر کارخانه سیمان یاسوج و جمعی از مدیران و کارکنان این شرکت ، مرکز آموزش بین کارگاهی سیمان یاسوج افتتاح و آغاز به کار نمود .

در این مراسم مدیر کل فنی و حرفه ای استان بیان داشتند که نگاه سازمان به آموزش بر اساس نیاز مخاطبان و بازار کار می باشد و سازمان فنی و حرفه ای این آمادگی را دارد که کلیه نیازهای اموزشی صنایع از جمله سیمان یاسوج را مرتفع نموده و ره برون رفت از این مسائل و مشکلات را در جامعه ، اهمیت به مقوله آموزش و ارتقاء مهارت ( در هر صنفی ) دانست و افزود که در این صورت نتیجه کار محصول با کیفیت یا خدمات با کیفیت در بازار کار خواهد بود . وی همچنیناز همکاری شرکت سیمان یاسوج ئر خصوص تاسیس این مرکزتقدیر و تشکر نمودند .

مهندس غلامی مدیر کارخانه نیز در این مراسم ضمن عرض خیرمقدم و خوش آمد گویی به مهمانان به این موضوع اشاره داشتند که خود ایشان نیز به نوعی محصول همین مراکز بین کارگاهی هستند و ابراز داشتند که شروع بکار این مرکز منشأ خیری باشد برای استان که از صنایع کمی برخوردار است .

در پایان این مراسم مجوز مرکز آموزش بین کارگاهی از سوی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان به مدیر کارخانه سیمان یاسوج اهداء گردید .

 

 

 

 

 


عرضه سیمان یاسوج در بورس

دریافت استانداردهای IQM
ISO

در مسیر تعالی شرکت سیمان یاسوج برای دهمین سال پیاپی روی داد
شرکت سیمان یاسوج که نه سال از موفقیت آن در اخذ گواهینامه های سیستم های مدیریت یکپارچه می گذرد در سال 1396 موفق به ارتقاء ویرایش استانداردها از 2008 به 2015 گردید و در سال 1397 نیز برای دومین سال متوالی موفق به تمدید گواهینامه استانداردهای ISO 9001 : 2015 ، ISO 14001 : 2015 و OHSAS 18001 : 2007  از شرکت IMQ ایتالیا شد.
این دوره از ممیزی مراقبتی خارجی در تیر ماه 1397 توسط تیم ممیزان خارجی شرکت IMQ ایتالیا برگزار و سیمان یاسوج بدون عدم انطباق موفق به تمدید گواهینامه های خود گردید و این مهم با قرار دادن اهداف استراتژیکی همچون حصول اطمینان از پیاده سازی نظامند و مؤثر فرایند ها، زمینه سازی جهت مشارکت بیشتر واحد ها، خود کنترلی در شناسایی عدم انطباقها و تعریف پروژه های بهبود روی داد.
 
 

ارزشیابی سالانه واحد تولیدی سیمان یاسوج جهت افزایش کیفیت تولیدات
شرکت سیمان یاسوج به عنوان واحد  نمونه تولیدی استانی در ارزشیابی واحدهای تولیدی در سال 96  شناخته شده و مفتخر به دریافت لوح تقدیر افزایش کیفیت تولیدات از سازمان ملی استاندارد یرای چندمین سال گردید.
 

ارزشیابی سالانه مدیر کنترل کیفیت سیمان یاسوج
مدیر کنترل کیفیت شرکت سیمان یاسوج به عنوان مدیر کنترل کیفیت نمونه استانی در سال 96 در ارزشیابی سالانه مدیران شناخته شده و مفتخر به دریافت لوح تقدیر از سازمان ملی استاندارد یرای چندمین سال متوالی گردید.
 
 

تقدیر نامه اداره کل حفاظت محیط زیست استان

123